Murderer-Zone Comunity
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Banc taree`
iepurale si ursul(va contine un cuvant vulgar) EmptyJoi Ian 17, 2013 11:18 pm Scris de ZaA

» Lista Admini
iepurale si ursul(va contine un cuvant vulgar) EmptyMier Aug 01, 2012 2:13 am Scris de ZaA

» Ore Jucatori
iepurale si ursul(va contine un cuvant vulgar) EmptyMier Aug 01, 2012 2:11 am Scris de ZaA

» Adresa Serverului
iepurale si ursul(va contine un cuvant vulgar) EmptyMier Aug 01, 2012 2:09 am Scris de ZaA

» [MODEL] Reclamatie Admin
iepurale si ursul(va contine un cuvant vulgar) EmptyMar Iul 31, 2012 10:25 pm Scris de ZaA

» [MODEL] Cerere Unban
iepurale si ursul(va contine un cuvant vulgar) EmptyMar Iul 31, 2012 10:21 pm Scris de ZaA

» [MODEL] Cerere Ban
iepurale si ursul(va contine un cuvant vulgar) EmptyDum Oct 23, 2011 6:05 pm Scris de ZaA

» [MODEL] Cerere Slot
iepurale si ursul(va contine un cuvant vulgar) EmptyDum Oct 23, 2011 6:04 pm Scris de ZaA

» Model cerere slot
iepurale si ursul(va contine un cuvant vulgar) EmptySam Mai 07, 2011 3:20 am Scris de ZaA

» Banc cu betiv
iepurale si ursul(va contine un cuvant vulgar) EmptyJoi Mai 05, 2011 3:49 am Scris de -DID-CosMyn

» Cerere admin Ex3MpL3
iepurale si ursul(va contine un cuvant vulgar) EmptyDum Apr 17, 2011 6:24 pm Scris de ZaA

» cerere admin Raidar!!!
iepurale si ursul(va contine un cuvant vulgar) EmptyDum Apr 03, 2011 2:33 pm Scris de ZaA

» Model! Postare
iepurale si ursul(va contine un cuvant vulgar) EmptyDum Mar 27, 2011 4:58 am Scris de ZaA

» cerere admin
iepurale si ursul(va contine un cuvant vulgar) EmptyVin Mar 25, 2011 6:53 am Scris de shok ;x

» kOsMyNN admin!
iepurale si ursul(va contine un cuvant vulgar) EmptyJoi Mar 24, 2011 10:08 pm Scris de WoOlf


iepurale si ursul(va contine un cuvant vulgar)

5 participanți

In jos

iepurale si ursul(va contine un cuvant vulgar) Empty iepurale si ursul(va contine un cuvant vulgar)

Mesaj Scris de Spook Sam Ian 01, 2011 1:14 am

ursul in alerga pe iapure....La un moment dat intalnesc o broscuta blocata intr-o scorbura va rog ajutatima si va voi indeplini 3 dorinte de fiecare zis si facut broscuta:e timpul pentru rasplata voastra deci ursule ce vrei pentru prima dorinta? ursul: imi doresc ca toati ursi din aceasta padure sa fie femei in afara de mine zis si facut broscuta: tu ce vrei iepure ? iepurele o casca zis de fct Ursul: toti ursi din aceasta tara sa fie fie femei in afara de mine zis si facut Iepurele: imi doresc o motocicleta super turbo tunata Ursul: imi doresc ca toti ursi de pe planeta sa fiu femei in afara de mine iepurale isi pune casca si se pune pe motor si in deraiare spune:imi doresc ca ursul sa fie homosexual jocolor
Spook
Spook
Level 1
Level 1

Mesaje : 49
Varsta : 28
Localizare : pe veceu:))

Sus In jos

iepurale si ursul(va contine un cuvant vulgar) Empty Re: iepurale si ursul(va contine un cuvant vulgar)

Mesaj Scris de ckl Sam Ian 01, 2011 1:55 am

doamne..... habarnai sa scrii ba =]]]

hai ca il scriu eu calumea...ca la tine nu se intelege nimic Neutral

ursul alerga cu iepurele.....La un moment dat intalnesc o broscuta blocata intr-o scorbura
Broscuta: Va rog ajutatima si va voi indeplini 3 dorinte de fiecare. .....Zis si facut.
Broscuta: E timpul pentru rasplata voastra, deci ursule, ce vrei pentru prima dorinta?
Ursul: imi doresc ca toti ursii din aceasta padure sa fie femei in afara de mine.... zis si facut.
Broscuta: Tu ce vrei iepure?
Iepurele: O casca ... zis si facut
Ursul: Toti ursii din aceasta tara sa fie femei in afara de mine...zis si facut
Iepurele: Imi doresc o motocicleta super turbo tunata
Ursul: Imi doresc ca toti ursii de pe planeta sa fie femei in afara de mine.
iepurele isi pune pune casca pe cap, se pune pe motor si in deraiare spune: Imi doresc ca ursul sa fie homosexual


acum...cititi intai ce a scris spook si dupa ce am scris eu =]] diferentele.....mai mult de cat vizibile Neutral

sincer....e mai amuzant cat de multe greseli ai decat bancul =]]
ckl
ckl
Level 1
Level 1

Mesaje : 39
Varsta : 28

Sus In jos

iepurale si ursul(va contine un cuvant vulgar) Empty Re: iepurale si ursul(va contine un cuvant vulgar)

Mesaj Scris de shok ;x Sam Ian 01, 2011 1:56 am

Smile))) asa e el =)) nu ai ce sa`i faci =))))
shok ;x
shok ;x
Cappo Di Tutti Cappi

Mesaje : 121
Varsta : 27
Localizare : Pe Scaun

Sus In jos

iepurale si ursul(va contine un cuvant vulgar) Empty Re: iepurale si ursul(va contine un cuvant vulgar)

Mesaj Scris de XpAw Sam Ian 01, 2011 2:09 am

mai mult ma amuzat greselile =))
XpAw
XpAw
Level 4
Level 4

Mesaje : 103

Sus In jos

iepurale si ursul(va contine un cuvant vulgar) Empty Re: iepurale si ursul(va contine un cuvant vulgar)

Mesaj Scris de ZaA Sam Ian 01, 2011 8:07 pm

ba a scris gresit pt ca era "bat"=))) ca mia zis
orikum tare gluma=)))
avatar
ZaA
Cappo Di Tutti Cappi

Mesaje : 862
Varsta : 33

http://www.Murderer-Zone.tk

Sus In jos

iepurale si ursul(va contine un cuvant vulgar) Empty Re: iepurale si ursul(va contine un cuvant vulgar)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum